+421 911 514 135 info@vilajasna.sk

Aktivity

Lyžovanie

Vila Vista - LyžovanieLen 7 km od nášho apartmánového domu sa nachádza stredisko Jasná Nízke Tatry , do ktorého vás zadarmo dopraví skibus priamo spred nášho domu. Kilometre zjazdových tratí na oboch stranách Chopku sa postarajú o vašu zábavu počas celej dovolenky. A ak si trúfate, možete skúsiť najlepší freeride terén v celej strednej Európe, ktorý je prístupný priamo z lanovky.

 

Bicyklovanie

Vila Vista - BicyklovanieRegión Liptov ponúka skvelé trate rôznej náročnosti pre všetkých milovníkov cyklistiky. Či už si užijete zjazdovú trať v Jasnej alebo budete spolu s vašimi deťmi hľadať poklady na cyklotrasách, určite nenechávajte vaše bicykle doma! Viac info o cyklotrasách nájdete tu: http://visitliptov.sk/sk/co-vidiet-zazit/cykloregion. Je tiež možnosť stiahnuť si aplikáciu s cyklotrasami pre Android a IPhone.

 

Relax

Vila Vista - RelaxOkrem blízkych aquaparkov Bešeňová a Tatralandia s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých a novovybudovaného saunového sveta v susediacom Hoteli Bystrina si môžete bezplatne oddýchnuť aj v našej infrasaune priamo v dome. K dispozícii je aj fínska kaďa s horúcou vodou, de možete zrelaxovať svoje unavené svaly po dni plnom zážitkov z lyžovania alebo bicyklovej túry.

 

Školenia

V našej prednáškovej sále s kapacitou do 40 miest je Vám a Vašej firme k dispozícii flipchart, projektor a kuchynka s kávou a čajom. Krbová piecka na drevo  zas vytvorí príjemnú atmosféru. Pripojenie na internet je samozrejmosťou.

 

Prednášková sála

Vila Vista - Školenia V našom apartmánovom dome je možné organizovať aj vzdelávacie kurzy či firemné školenia. Prednášková sála má kapacitu do 40 osôb, projektor a flipchart. Samozrejmosťou sú káva a čaj k dispozícii v kuchynke, ktorá patrí k sále.

 

Turistika

Vila Vista - TuristikaBlízkosť Tatier poskytuje nepreberné množstvo turistických trás rôznej náročnosti pre všetky vekové skupiny a úrovne športovej zdatnosti.

 

Grilovanie

Vila Vista - GrilovanieMáte za sebou deň plný zážitkov? Čo tak sa o nich porozprávať s rodinou v našej zelenej záhrade pri grile, z ktorého rozvoniava pečené mäsko? Drevo máte k dispozícii od nás ako pozornosť.

 

Fínska vírivá kaďa

Vila Vista - Fínska kaďaNie je nič lepšie ako po lyžovačke alebo turistike zrelaxovať svoje unavené svaly v našej fínskej vírivej kadi so 40 stupňovou teplotou. Už len drink do ruky a pohoda je dokonalá!

 

Infrasauna

Vila Vista - SaunaPočuli ste už o svelých účinkoch infrasauny? Prehrieva svaly aj kĺby a je vhodná aj pre ľudí, ktorí nemajú radi horúčavu suchej sauny. Našim hosťom je bezplatne k dispozícii kedykoľvek počas pobytu!

 

Ping pong a šípky

Vila Vista - ping pongMáte vy alebo vaše deti aj po celodenných aktivitách stále dostatok energie? Tak potom práve pre vás máme v našej herni nachystaný ping pong a šípky na rodinné turnaje!

 

Hrazda na cvičenie

HrázdaNovinkou u nás je vonkajšia hrazda na cvičenie. Nie je nad to zacvičiť si na čerstvom vzduchu!